JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

SANGRAF © 2014 All Rights Reserved

Logo Sangraf producenta naklejek.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje naklejek zabezpieczających tzw. plomb gwarancyjnych czy też stickerów.

 

1) Naklejki zabezpieczające na folii białej, która przy próbie zerawnia kruszy się jak farba i nie ma możliwości oderwania jej w jednym kawałku czy przeklejenia w całości w inne miejsce. Folia biała znakomicie nadaje się na zabezpieczenia płytek elektroniczych ponieważ nie przewodzi prądu oraz wszędzie tam gdzie nie zachodzi niebezpieczeństwo przypadkowago uszkodzenia plomby przez zarysowanie lub inne uszkodzenie mechaniczne nie zwiazane z próbą naruszenia gwarancji.

Ten rodzaj folii ze względu na swoją powierzchnię nadaję się do druku pełnokolorowego tak więc możemy wykonać naklejki kolorowe bez ponoszenia dodatkowych kosztów za każdy kolor jak i naklejki numerowane.

 

2) Naklejki zabezpieczające na folii srebrnej z napisem VOID to naklejki, które przy próbie zerwania odklejaję się w całości ale zostawiają napis VOID na powierzchni na którą były przyklejone oraz puste miejsce na samej naklejce. Ponowne przyklejenie naklejki bez widocznej ingerencji w strukturę naklejki jest praktycznie niemożliwe. Ten rodzaj folii doskonale nadeje się zo zabezpieczania opakowań lub obudów sprzętu np. komputerowego lub RTV czy AGD ponieważ folia odporna jest na przypadkowe uszkodzenie i nie pęknie na urządzaniu podczas normalnego użytkowania.

Na folii VOID możemy wykonać nadruk sitodrukiem więc ilość kolorów ma wpływ na cenę.

Jesteśmy producentem od wielu lat i mamy duże doświadczenie,  a co za tym idzie możemy zaproponować Państwu wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie.

 

Zapraszamy do współpracy :-)

Możemy wykonać każdy wzór w dowolnym kształcie i kolorze zgodnie z zamówieniem.

NAKLEJKI - PLOMBY

ZABEZPIECZAJĄCE

Naklejki zabezpieczające i plomby gwarancyjne w dowolnym kształcie.