JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

SANGRAF © 2014 All Rights Reserved

Logo Sangraf producenta naklejek.

NAKLEJKI 3D

PRESTIŻ I ELEGANCJA

Naklejki wypukłe 3D - doming charakteryzują się bardzo estetycznym wyglądem  dlatego znajdują zastosowanie w oznakowaniu produktów technicznych, elektronicznych czy sprzętu AGD oraz jako gadżet reklamowy w postaci naklejek, wklejek do breloków i wiele innych.

Naklejki 3D wykonujemy na rożnych foliach samoprzylepnych oraz w róznych technikach druku zgodnie z życzeniem zamawiającego, poniżej  przedstawiamy techniki druku mozliwe do wykonania na danym rodzaju folii:

 

Druk cyfrowy full kolor (CMYK) daje największe możliwości kolorystczne, mozemy drukować z jakością fotograficzną małe i duże nakłady.

Proponowana folia samoprzylepna biała a w szczególnych przypadkach bezbarwna kolorowa złota i srebrna.

 

Sitodruk daje duże możliwości w druku grafiki wektorowej w zachowaniem kolorow Pantone takich jak złoty, srebrny, biały lub kolory niedostępne ze skali CMYK.

Do sitodruku nadają się praktycznie wszystkie folie biała, bezbarwna, kolorowa oraz folie metaliczne i chromowe.

 

Druk offsetowy UV stosuje się przy bardzo dużych nakładach można drukować full kolor CMYK oraz użyć kolorów Pantone możliwy jest równiez biały poddruk.

Proponowana folia biała lub bezbarwna a w szczególnych przypadkach kolorowa, metaliczna.

 

Do wykonania domingu stosowana wysokogatunkowa żywica poliuretanowa charakteryzująca się doskonałą przeźroczystością, stabilnością wymiarową oraz wysoką odpornością na warunki atmosferyczne jak i uszkodzenia mechaniczne.

Jesteśmy producentem od wielu lat i mamy duże doświadczenie,  a co za tym idzie możemy zaproponować Państwu wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie.

 

Zapraszamy do współpracy :-)

Naklejki 3D powlekane żywicą poliuretanową lub epoksydową.